GROUND ZERO Airsoft Events
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


GROUND ZERO Airsoft Events
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 KOMRAD face recrutari!

In jos 
AutorMesaj
Ghost Leader

Ghost Leader


Loc. : Sibiu / RO
Varsta : 44
masculin Taur

KOMRAD face recrutari! Empty
MesajSubiect: KOMRAD face recrutari!   KOMRAD face recrutari! Icon_minitimeVin Mai 31, 2013 1:05 am

Директорство a scris:
* Consideri ca cel mai bun atac este cel fara prea multe manevre tactice?
* Iti place sa tragi in tot ce misca?
* Consideri ca un joc de calitate este dat de un numar mare de jucatori?

Daca raspusul la majoritatea intrebarilor de mai sus este DA, te invitam sa devii unul din operatorii Komrad.

KOMRAD face recrutari! Komrad_1

Inscrierile se fac aici! Avem 8 locuri disponibile.

Dasher a scris:
eu aici

Ruairi a scris:
si eu si Dada tot aici

Ghost Leader a scris:
eu nu am avut internet de luni, insa pana vineri la ora 19 o sa avem o centralizare a participantilor (pana acum avem confirmata participarea pentru 26 jucatori din Sibiu, Mures, Hunedoara, Cluj si Bucuresti) + explicatii suplimentare despre ce si cum.

Revin si cu un post despre ce e de facut in continuare. Aveti numai putina rabdare, fiindca am de raspuns si la o suta si ceva de mailuri care s-au strans de luni.

Duke a scris:
X Squad de la Medias prezent aici. :specnaz:

Ruairi a scris:
Splendid Duke, hai sa-i facem sa ne urasca kalash-urile

Dasher a scris:
sa-i lasati si lui Sissi ceva ... nu fiti hapsani ... fetele primele Wink

Cocolinoo a scris:
aveti si un sniper printre voi :hunt:

Ruairi a scris:
splendid, acum cu ghillie "work in progress" o sa fii pe invisible

Cocolinoo a scris:
sa speram ca se va camufla destul de bine

Duke a scris:
Да здравствует моя любимая винтовка Ruairi.

Ghost Leader a scris:
Intr-un final avem si punctajele... mai greu cu cainii rebelilor care papa tot ce prind insa cu ajutorul KIA, numerele au fost puse cap la cap. Punctajul poate fi vazut aici .:

Povestea evenimentului asa cum s-a derulat ea dupa deciziile luate de team-leaderi si felul in care si-au atins misiunile poate fi citita aici .:

In caz ca vi se face dor sa mai revedeti putinele poze din pacate care s-au facut, le puteti vedea aici .:

Reamintesc faptul ca un pachet cu toate pozele stranse va fi pus la dispozitie pentru descarcare vineri seara (Celios astept pozele de la tine si care ati mai facut cu telefoanele).

De asemenea, rog pe cei care nu au completat formularele de feedback sa o faca pentru a ne ajuta sa imbunatatim evenimentele marca Ground Zero viitoare. Acestea sunt confidentiale. Nu ne intereseaza cine le completeaza (daca vrei iti scrii callsignul, daca nu... nu) ci doar sa avem un barometru obiectiv al ceea ce a fost.
Sus In jos
http://eveniment.6mm.ro/
 
KOMRAD face recrutari!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GROUND ZERO Airsoft Events :: EVENIMENTE ANTERIOARE :: 2010 GROUND ZERO 1 // OP Argus-
Mergi direct la: