GROUND ZERO Airsoft Events
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


GROUND ZERO Airsoft Events
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O viata fara griji materiale alaturi de Cry-Arms Security Solutions!

In jos 
AutorMesaj
Ghost Leader

Ghost Leader


Loc. : Sibiu / RO
Varsta : 44
masculin Taur

O viata fara griji materiale alaturi de Cry-Arms Security Solutions! Empty
MesajSubiect: O viata fara griji materiale alaturi de Cry-Arms Security Solutions!   O viata fara griji materiale alaturi de Cry-Arms Security Solutions! Icon_minitimeVin Mai 31, 2013 1:06 am

theContractor a scris:
Cry-Arms Security Solutions iti ofera oportunitatea de a calatorii in locuri exotice, de a cunoaste oameni noi si de a intra in contact cu tot felul de culturi interesante si echipamente de ultima generatie. Toate acestea pentru sume rezonabile de bani.

daca ai experienta in manuirea diferitelor tipuri de armament si echipamente airsoft...
daca nu te deranjeaza sa tragi prima data si apoi sa pui intrebari...
daca nu pui in discutie moralitatea misiunilor primite...


s-ar putea sa avem un loc pentru tine in echipa Cry-Arms Security Solutions.

O viata fara griji materiale alaturi de Cry-Arms Security Solutions! Cryarms_1

Inscrierile se fac aici! Avem 8 locuri disponibile.

Luci a scris:
As dori daca se poate sa ma inscriu in aceasta unitate :m4:

merci merci , abia astept evenimentul Smile

jojo a scris:
Si eu as dorii sa ma inscriu in aceasta unitate

Adi a scris:
M-as inscrie si eu daca se poate :neo:

Basty a scris:
I'm in!


marshal a scris:
am niste arme si niste efecte militare desperecheata! Intotdeauna mi-a placut sa beau gratis asa ca merg cu cei ce platesc.Sa imi aduc si un caine chior?Am intrat!!!

Ghost Leader a scris:
Intr-un final avem si punctajele... mai greu cu cainii rebelilor care papa tot ce prind insa cu ajutorul KIA, numerele au fost puse cap la cap. Punctajul poate fi vazut aici .:

Povestea evenimentului asa cum s-a derulat ea dupa deciziile luate de team-leaderi si felul in care si-au atins misiunile poate fi citita aici .:

In caz ca vi se face dor sa mai revedeti putinele poze din pacate care s-au facut, le puteti vedea aici .:

Reamintesc faptul ca un pachet cu toate pozele stranse va fi pus la dispozitie pentru descarcare vineri seara (Celios astept pozele de la tine si care ati mai facut cu telefoanele).

De asemenea, rog pe cei care nu au completat formularele de feedback sa o faca pentru a ne ajuta sa imbunatatim evenimentele marca Ground Zero viitoare. Acestea sunt confidentiale. Nu ne intereseaza cine le completeaza (daca vrei iti scrii callsignul, daca nu... nu) ci doar sa avem un barometru obiectiv al ceea ce a fost.
Sus In jos
http://eveniment.6mm.ro/
 
O viata fara griji materiale alaturi de Cry-Arms Security Solutions!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GROUND ZERO Airsoft Events :: EVENIMENTE ANTERIOARE :: 2010 GROUND ZERO 1 // OP Argus-
Mergi direct la: