GROUND ZERO Airsoft Events
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


GROUND ZERO Airsoft Events
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 News: Festivalul Toamnei te asteapta!

In jos 
AutorMesaj
Ghost Leader

Ghost Leader


Loc. : Sibiu / RO
Varsta : 44
masculin Taur

News: Festivalul Toamnei te asteapta! Empty
MesajSubiect: News: Festivalul Toamnei te asteapta!   News: Festivalul Toamnei te asteapta! Icon_minitimeVin Mai 31, 2013 1:07 am

Underground News a scris:
Tocmai am primit o scrisoare de la Dr.KBoom (stiiti cat de mult uraste el tehnologia) prin care ma roaga sa dau sfoara in tara despre consacratul deja Festival al Toamnei. Redau mesajul lui mai jos (cu corecturile de rigoare...):

Festivalul Toamnei - editia 37

Pretini, am deosebit bucurie de a va chema inca odata la Festivalul Toamnei. Anii au trecut, multi dintre noi nu mai sunt, insa fiecare zi in care traim este o victorie asupra tehnologiei si totodata motiv de sarbatoare.

Va chem asadar cu mic si mare, barbati si femei la tabara binecunoscuta din padurile Tyberiei. Aduceti cu voi bucate, voie-buna si armele personale. O sa avem karaoke, tras la tinta, povesti vanatoresti, concursuri de aruncat busteanul + alte indemanari.


Mereu al vostru, pentru voi si impotriva tehnologiei...
Dr.KBoom


* Daca cuvantul tactica si strategie iti da dureri de cap...
* Iti place sa joci la gramada?
* Iti place sa tragi in tot ce misca?


nu mai sta pe ganduri, esti de-al nostru.

News: Festivalul Toamnei te asteapta! No_tech_1

Inscrierile se fac aici! Avem 8 locuri disponibile.

Ghost Leader a scris:
faceti karaoke?


micutzu a scris:
am si eu arc traditional...pot sa ma inscriu nu?

Ghost Leader a scris:
daca il folosesti doar la trasul la tinta, in cadrul concursurilor de indemanare, nu-i problema Wink

micutzu a scris:
mda e bine dar nu mai am sageti..sa vad daca fac rost pana atunci....

chelu a scris:
eu aici as vrea sa ma inscriu

ursu a scris:
ma bag si eu cu fratele Chelu :m4:

chelu a scris:
plus inca 3 coechipieri 4 X L, noi am fi 6

congo a scris:
Aer si Congo sunt prezenti tot aici Very Happy Nu avem la noi decat prastii si gps ca nu ne place tehnologia 🐴

miezu a scris:
Se pare ca 4 xl nu prea cocheteaza cu tehnologia dar....... o sa va dam gata cu ceaunul (contra cost daca tot e festival,1 bere intrarea sa aveti ce cara la voi tongue )

Dasher a scris:
:bale: bere sa fie drunken

Ghost Leader a scris:
eu nu am avut internet de luni, insa pana vineri la ora 19 o sa avem o centralizare a participantilor (pana acum avem confirmata participarea pentru 26 jucatori din Sibiu, Mures, Hunedoara, Cluj si Bucuresti) + explicatii suplimentare despre ce si cum.

Revin si cu un post despre ce e de facut in continuare. Aveti numai putina rabdare, fiindca am de raspuns si la o suta si ceva de mailuri care s-au strans de luni.

Underground News a scris:
un nou mesaj de la Dr. KBoom (ca sa raspund PM-urilor, nu sunt secretara lui, doar ca e greu de scanat hartia igienica pe care primesc mesajele DR.KBoom):

Pretini,

Ne bucuram sa vedem ca ne veti onora cu prezenta la acest Festival majoritatea clanurilor NoTech.

Va readuc aminte de targul traditional pe care il vom organiza si anul acesta. Sambata dimineata vor fi intinse niste foi de cort pe care produsele aduse de fiecare vor putea fi expuse spre vanzare sau troc.


Mereu al vostru, pentru voi si impotriva tehnologiei...
Dr.KBoom


Asadar, daca aveti ceva jucarii, echipamente, piese de airsoft pe acasa care stau si aduna praf aduceti-le si poate faceti bucuros pe cineva. In caz ca vreti sa participati la targ, postati aici ce aduceti si la ce pret pentru ca ceilalti sa isi poata face niste calcule si sa stie cat malai sa aduca cu ei.

Ne vedem la festival,
Underground News

Ghost Leader a scris:
Intr-un final avem si punctajele... mai greu cu cainii rebelilor care papa tot ce prind insa cu ajutorul KIA, numerele au fost puse cap la cap. Punctajul poate fi vazut aici .:

Povestea evenimentului asa cum s-a derulat ea dupa deciziile luate de team-leaderi si felul in care si-au atins misiunile poate fi citita aici .:

In caz ca vi se face dor sa mai revedeti putinele poze din pacate care s-au facut, le puteti vedea aici .:

Reamintesc faptul ca un pachet cu toate pozele stranse va fi pus la dispozitie pentru descarcare vineri seara (Celios astept pozele de la tine si care ati mai facut cu telefoanele).

De asemenea, rog pe cei care nu au completat formularele de feedback sa o faca pentru a ne ajuta sa imbunatatim evenimentele marca Ground Zero viitoare. Acestea sunt confidentiale. Nu ne intereseaza cine le completeaza (daca vrei iti scrii callsignul, daca nu... nu) ci doar sa avem un barometru obiectiv al ceea ce a fost.
Sus In jos
http://eveniment.6mm.ro/
 
News: Festivalul Toamnei te asteapta!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GROUND ZERO Airsoft Events :: EVENIMENTE ANTERIOARE :: 2010 GROUND ZERO 1 // OP Argus-
Mergi direct la: