GROUND ZERO Airsoft Events
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


GROUND ZERO Airsoft Events
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cautam Operatori pentru UnitX - AI putea fi TU acela?

In jos 
AutorMesaj
Ghost Leader

Ghost Leader


Loc. : Sibiu / RO
Varsta : 44
masculin Taur

Cautam Operatori pentru UnitX - AI putea fi TU acela? Empty
MesajSubiect: Cautam Operatori pentru UnitX - AI putea fi TU acela?   Cautam Operatori pentru UnitX - AI putea fi TU acela? Icon_minitimeVin Mai 31, 2013 1:09 am

Uncle John a scris:
Uniunea se confrunta zi de zi cu amenintari de toate formele. Din acest motiv, femei si barbati dedicati intereselor Uniunii lucreaza pentru ca integritatea si siguranta ei sa poata fi pastrata. Daca TU ca cetatean al uniunii poti sa dormi linistit noaptea, este pentru ca undeva cineva vegheaza ca somnul tau sa nu fie tulburat.

Acum iti oferim posibilitatea de a rasplati Uniunea si sa intorci favoarea pentru ceilalti cetateni. Vino chiar acum in birourile de recrutare! Unchiul John te vrea in slujba Uniunii!

* Iti place ca echipamentul tau sa arate precum cel al fortelor speciale?
* Iti place sa joci tactic mai degraba decat sa tragi in tot ce misca?
* Consideri ca lucrul in echipa este esential pentru reusita unei misiuni?
* Nu ai probleme in a respecta un lant de comanda?
* Nu ai probleme in a respecta intocmai niste instructiuni?


s-ar putea sa te acceptam in clubul select al fortelor speciale.

Cautam Operatori pentru UnitX - AI putea fi TU acela? Unitx_1

Inscrierile se fac aici! Avem 8 locuri disponibile.

CSNDrDre a scris:
eu aici as vrea sa ma inscriu

COP a scris:
inscris

Tiatira a scris:
Aici as dori sa ma inscriu si eu .

HUHA a scris:
Aici as dori sa ma inscriu si eu, daca sunt locuri

HUHA a scris:
Se pare ca nu in topicul acesta nu exista butonul EDIT.
Mai trebuie facut ceva ca sa ne inscriem? Ori ajunge daca postam aici si atat ? Cum aflam daca mai sunt locuri disponibile pentru event ?

Cocolinoo a scris:
Daca ar mai fi locuri as dori sa ma inscriu si eu

Ghost Leader a scris:
Intr-un final avem si punctajele... mai greu cu cainii rebelilor care papa tot ce prind insa cu ajutorul KIA, numerele au fost puse cap la cap. Punctajul poate fi vazut aici .:

Povestea evenimentului asa cum s-a derulat ea dupa deciziile luate de team-leaderi si felul in care si-au atins misiunile poate fi citita aici .:

In caz ca vi se face dor sa mai revedeti putinele poze din pacate care s-au facut, le puteti vedea aici .:

Reamintesc faptul ca un pachet cu toate pozele stranse va fi pus la dispozitie pentru descarcare vineri seara (Celios astept pozele de la tine si care ati mai facut cu telefoanele).

De asemenea, rog pe cei care nu au completat formularele de feedback sa o faca pentru a ne ajuta sa imbunatatim evenimentele marca Ground Zero viitoare. Acestea sunt confidentiale. Nu ne intereseaza cine le completeaza (daca vrei iti scrii callsignul, daca nu... nu) ci doar sa avem un barometru obiectiv al ceea ce a fost.

COP a scris:
Bravi operatori UnitX,

Glorie victorioasei Uniuni bravi luptatori ai UnitX.
A durat ceva sa facem debriefingul, multi luptatori de elita au fost gravi raniti dar imbarbatati de gustul victoriei au primit forte noi care le-au asigurat vindecarea rapida.
Pe langa multumirile primite inclusiv de la Presedintele Uniunii si Primul Secretar al Consiliului de Securitate va transmit si eu calduroasele mele felicitari pentru comportamentul pe campul de lupta. A-ti demonstrat inca odata ca sunteti pe langa soldati de elita si o UNITATE de elita care va duce la bun sfarsit orice misiune chiar si in fata unor forte covarsitoare. Trebuie sa multumesc totodata si echipei Cry-Arm Security Solutions din teren care a dat dovada de un inalt simt patriotic si care in fata tradarii KIA si-a mentinut verticalitatea si a asigurat victoria Uniunii.

Am si un scurt mesaj de transmis KIA: banii nu fac totul! La urmatoarea noastra intalnire va trebui sa aveti ceva mai mult decat bani.

xipri a scris:
Mda, nevasta-mea inca mai asteapta o decoratie post mortem sau un steag ceva...avand in vedere ca si-a pierdut sotul in schimbul de focuri. :dead:

Ruairi a scris:
pai nu a primit scrisoarea? Aia cu tara va multumeste ....luati-va alt sot faceti copii multi ca sa participati din nou la efortul de razboi?

Dada a scris:
bai bai bai...voi nu realizati? xipri ne-a contactat din cealalta lume... :crazy:
Spiiiiritul lui xiipriiii....duuu-teee spreee lumiiiinaaaaa...

Laughing

xipri a scris:
In primul rand, am 9 vieti! :chair: Scrisoarea o primeam daca UnitX pierdea, dar noi am castigat. In aceste conditii eu sunt erou/martir. Wink

Dada a scris:
:lost: you take that chair away from me mister! :neo:
miaaaaauuuu!

Cautam Operatori pentru UnitX - AI putea fi TU acela? 51Q6M-%2BTMvL._BO2,204,203,200_PIsitb-sticker-arrow-click,TopRight,35,-76_AA300_SH20_OU01_

Ghost Leader a scris:
Punctajul obtinut reflecta doar numarul de Leader-kill & capture the flag (chiar si in conditiile in care NoTech sau Komrad au ajuns in baza UnitX si steagurile nu erau la locul lor, fiecare au 20 de puncte)

de castigat a castigat toata lumea... fiecare a avut obiectivul sau pe care in final l-a atins.

UnitX & Cry-Arm au recuperat satelitul

KIA a impiedicat UnitX sa extraga satelitul fara sa stie ca Cry-Arm incheiasera o alianta cu UnitX

NoTech au avut un festival al toamnei reusit iar Komrad au strans relatiile cu NoTech, lucru care in viitoarea operatiune le va oferi un avantaj tactic superior

Dasher a scris:
:friends:
Sus In jos
http://eveniment.6mm.ro/
 
Cautam Operatori pentru UnitX - AI putea fi TU acela?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cautam Operatori pentru UnitX - AI putea fi TU acela?
» INTRO pentru OP RIOT
» Sectiunile Private pentru 404 Shadowcats & Detainees CMS 0265

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GROUND ZERO Airsoft Events :: EVENIMENTE ANTERIOARE :: 2010 GROUND ZERO 1 // OP Argus-
Mergi direct la: